Yaşamım ve hobilerim

Firochromis’ in Size İhtiyacı Var!

Bu yazı tarafından 19 Eki 2012 tarihinde Featured, Yaşam, Yazılar bölümünde yayınlandı. 6 yorum aldı ve 436 defa okundu.

Eyy okuyucu, Firochromis’ in size ihtiyacı var.

 

 

Bugüne kadar bu sitede gezdiniz, tozdunuz… Okudunuz, eğlendiniz; etinden suyundan faydalandınız… Canınız sıkıldı vakit geçirdiniz, bir bilgi arıyordunuz cevabına ulaştınız. Yağmurda çamurda Firochromis hep yanınızdaydı. Peki bir kere de şu Firochromis’ e bir çivi çakalım, bizim de çorba da tuzumuz olsun dediniz mi? Yaaaa, demediniz… E ama artık deyin değil mi? Artık şu çorbaya bir tutam tuz da siz koyuverin. Nasıl mı, buyrun hemen anlatayım.

 

OKUDUĞUNUZ YAZILARA YORUM YAPIN…

 

 

Öncelikle en basitinden okuduğunuz yazılara yorum yapabilirsiniz. Bir teşekkür, bir soru, bir düzeltme… Hepsine ihtiyaç var. Haydi, elinizi korkak alıştırmayın ve yazıyı okuduktan sonraki hissiyatınızı Firochromis’ ten esirgemeyin.

 

BEĞENDİĞİNİZ YAZILARI PAYLAŞIN…

 

Okuduğunuz yazılardan beğendiklerinizi sosyal medyada paylaşın ve yazıların daha çok kişiye ulaşmasına yardımcı olun. Çünkü yazan için tek önemli olan okunduğunu bilmektir.

 

SİTEYE ABONE OLUN…

[subscribe2]

 

Siteye eklenen yazılardan haberdar olmak istiyorsanız mail adresinizle siteye abone olun. Eklenen yazılardan daha çabuk haberdar olun ve yukarıdaki süreç hızlansın.

 

 

Evet, işte hepsi bu. Yapabilirsiniz değil mi? Gördüğünüz gibi hiçte zor değil.

 

6 Comments

Join the conversation and post a comment.

 1. Murat

  Güzelllll. :-) İlk yorum. Yukarıdaki mail aboneliği çalışmıyor :-)

  • firo

   Aslında fotoğraf olarak koymuştum Murat Abi, o yüzden çalışmıyordu. Şimdi normal kayıt formunu ekledim. Olmuş mu? :)

 2. Mizyal

  Nasil abone olacagim?

  • firo

   Yazı içerisindeki abone formu ya da makale sayfalarında sağ üstteki kayıt formunu kullanabilirsin. Ama sen zaten abonesin :)

 3. anne

  bir tutam tuz koyuyorum

  • firo

   Anne, sitenin 100. yorumunu yazmış oldun. Kaç gündür 99′ da kalmıştı, 100. kim olacak diye bekliyordum. :) Teşekkürler. :)

Hissiyatınızı paylaşın:

%d blogcu bunu beğendi: